Katka na Africkej pôde

13.01.2012 23:44

Katka je ďalšou slovenskou atlétkou na Africkej pôde, ktorá sa pripravuje na potenciálny štart na OH 2012 v Londýne. Sestry Velďákové a Martina Hrašnová sa pripravujú na juhu Afriky, zatiaľ čo Trebišovská rodáčka zamierila na sever Afriky.

Dnes odcestovala z Michaloviec, kde aktuálne pôsobí, na bratislavské letisko. Odtiaľ pôjde do Milána, kde strávi niekoľko hodín a následne, večer okolo 20ej hodiny by Nás mala pozdraviť z mestečka Ifrane v Maroku. V tomto mestečku nebude sama, partnera pri tréningoch jej bude robiť Imrich Pastor, ktorý tak isto bojuje o účasť na OH v Londýne. Pre našu reprezentantku je to prvé sústredenie v jej doterajšej kariére, ktoré absolvuje mimo územia SR. Toto sústredenie bude mať charakter prípravy na prvú časť sezóny. 

Len niekoľko dní pred odjazdom Katka úspešne ukončila "skúškové obdobie". Sústredenie to pre Katku nebude ľahké, kedže ani tu ju neobídu školské povinnosti v podobe písania diplomovej práce. Katka sľúbila že sa ozve a podelí s Vami o svoje africké zážitky. 

 

counter.php